KONST / Litografier / Färglitografi 12113053
nr 1211 3053
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 20/90. Ramens innermått: 69x99 cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:04:36
15/10 12:14:35
500 kr
22/10 18:58:08
22 okt
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson